Wróżba od tarota: Koło Fortuny położenie normalne

Informacje

Dodany: 2017-11-04
Kategoria: Kursy tarocistki

Wróżba od tarota: Koło Fortuny położenie normalne

Wróżba od tarota: Cesarz położenie normalne

Możesz liczyć na to, że bliskie osoby zaakceptują decyzje które podejmiesz. Pomimo że niektóre z nich będą raczej kontrowersyjne, oni będą Cię wspierać. Dlatego myśl logicznie i staraj się kierować swoim życiem w taki sposób, aby do czegoś dojść. W ważniejszych sprawach możesz liczyć na rady najważniejszych osób. Czasami warto będzie ich posłuchać, choć ostateczna decyzja i tak będzie należeć do Ciebie.

Wróżba od tarota: Rydwan – położenie normalne

Pragniesz być osobą niezależną, podejmującą samodzielne decyzje. Denerwuje Cię kiedy ktoś się z nimi nie zgadza. Jednak wczuj się w drugą stronę. Bliskie osoby dobrze Ci życzą, a z decyzjami nie zgadzają się ponieważ chcą jak najlepiej dla Twej osoby. Dlatego warto brać ich zdanie pod uwagę. Nie wszystkie Twe decyzje będą przez nich zaakceptowane, aczkolwiek zawsze możesz liczyć na ich wsparcie.

Wróżba od portale wróżbiarskie tarota: Sprawiedliwość- położenie normalne

Możesz liczyć na wsparcie najbliższych i to jest najważniejsze. Jeśli chodzi o Twoje decyzje- część z nich nie będzie do końca akceptowana. Jednak nie będą z tego powodu robić Ci jakichś wyrzutów sumienia. Chcą dla Ciebie dobrze, bierz pod uwagę także ich zdanie na dany temat.

Wróżba od tarota: pustelnik położenie normalne

Wiesz jak bardzo liczy się wsparcie ze strony najbliższych osób przy podejmowaniu istotnych decyzji. Jednak nie będą one zgadzać się z większością z nich. Tak więc przygotuj się na to, że będziesz musieć iść pod prąd. Jeśli pragniesz decydować o swoim życiu nie możesz się na nikogo oglądać. Podejmuj więc decyzje i ucz się na błędach. Nikt nie przeżyje życia za Ciebie.

Wróżba od tarota: Koło Fortuny położenie normalne

Twoje życie układało się w różny sposób, aczkolwiek najbliższy czas będzie dla Ciebie wspaniały. Twe decyzje będą trafne, przez co najbliżsi je zaakceptują. Powiem więcej, będą Cię wręcz podziwiać za samodzielność i to, jak sobie radzisz w życiu. Dlatego nie bój się decydować o swym losie.

Wróżba od tarota: Moc – położenie normalne

Bliscy nie będą zgadzać się ze wszystkimi Twoimi decyzjami, co wcale nie oznacza że masz się im podporządkowywać. Stawiaj na swoim, ewentualnie to Ty poniesiesz konsekwencję swoich zachowań. Na szczęście karty Ci sprzyjają dlatego możesz liczyć na szczęście w wielu sprawach. Idź więc przez życie z podniesioną głową.

Wróżba od tarota: wisielec- położenie normalne

Czujesz że bliscy Cię ograniczają. I tak w istocie jest. Od najmłodszych lat nie dali podejmować ważnych decyzji, dlatego tak ciężko jest się teraz przeciwstawić temu. Niestety pragnąc niezależności, musisz podejmować decyzje które nie będą przez nich akceptowalne. Na początku będziesz czuć się trochę samotnie, jednak w końcu oni zrozumieją, że nie mogą całe życie Cię kontrolować.

Top